Sandshot podwykonawcą projektu „KST Górka Narodowa” w Krakowie

Projekt KST (Krakowski Szybki Tramwaj)  to w chwili obecnej największa inwestycja komunikacyjna w północnej części Krakowa. Zapoczątkowany w 2020 roku projekt ma na celu połączenie „odciętych” osiedli Prądnika, szybkimi liniami tramwajowym z centrum Krakowa. Dzięki takiemu rozwiązaniu mieszkańcy będą mogli w komfortowy i bezpieczny sposób uniknąć konieczności „objeżdżania” dzielnicy z wykorzystaniem komunikacji autobusowej.

Zakres wykonywanych przez Sandshot prac obejmował obróbkę powierzchniową metodą strumieniowo – ścierną słupów trakcji tramwajowej, a następnie zabezpieczenie antykorozyjne oraz dwuwarstwowe malowanie finalne.

W pracach związanych z zabezpieczeniem powierzchni,  ze względu na oczekiwania Inwestora i Głównego Wykonawcy przeprowadzone zostały próby technologiczne, jak również analiza jakościowa nakładanych powierzchni, pod nadzorem i z towarzyszeniem Inspektora Jakości producenta farb.

Realizacja projektu (dzięki pogodzie i zaangażowaniu całego zespołu wykonawczego), zakończyła się z sukcesem na sześć dni przed planowanym terminem wyznaczonym w harmonogramie wewnętrznym.

Wywiad z Prezydentem Miasta Krakowa Panem prof. Jackiem Majchrowskim, dotyczący projektu KST Górka Narodowa do obejrzenia na stronie KRAKOW.pl, pod poniższym linkiem: https://tiny.pl/wgj53

 

       

 

Wszelkie prawa zastrzeżone ©SANDSHOT / LASERSHOT Sp. z o.o. | Polityka prywatności