Kolejna renowacja linii produkcyjnej – branża spożywcza

Z przyjemnością informujemy, że kolejna renowacja linii produkcyjnej została zakończona. To już druga maszyna i zlecenie, które zrealizowaliśmy u jednego z naszych klientów – lidera i potentata z branży napojów. Prace obejmowały części maszyny w zakresie: nogi i mocowania, stoły, karuzela nalewarki w części spodniej i środkowej (po demontażu osłon i napędów) oraz górnej (po demontażu kopuły i osłon). Tempo pracy jak zwykle było spore, ze względu na konieczność oddania prac w założonym przez firmę, całościowym planie remontowym. Udało się dwa dni wcześniej przed planowanym terminem. To cieszy obustronnie;-)

Zakres prac renowacji linii produkcyjnej

  1. Mechaniczne usunięcie wszystkich starych powłok malarskich, jak również ognisk rdzy i zanieczyszczeń powstałych w wyniku stosowania smarów i olejów. Zabezpieczenie antykorozyjne środkami chemicznymi, posiadającymi wymagane dokumenty dopuszczające jak również certyfikację jakościową producenta. Dwukrotne malowanie powierzchni warstwą podkładową i warstwą wierzchnią, z użyciem dedykowanych farb posiadających właściwe atesty Państwowego Zakładu Higieny.
  2. Dekontaminacja laserowa (laser czyszczący 300 W żródło IPG) wybranych punktów i płaszczyzn urządzenia, w celu eliminacji resztek zabrudzeń powierzchniowych powstałych na skutek działań remontowych. Wstępna eliminacja niepożądanej flory bakteryjnej.
  3. Na prace jak zwykle udzielona została przez Sandhot gwarancja.

Poniżej kilka zdjęć poglądowych – jak było:-)

Konsultacje w sprawie usług dla przemysłu: tel. +48 609 910 968

    

Wszelkie prawa zastrzeżone ©SANDSHOT / LASERSHOT Sp. z o.o. | Polityka prywatności