Konserwacja podwozi samochodowych w kooperacji z Fantasy Wash Kraków

Rozwijając pakiet usług specjalistycznych Sandshot rozpoczął kooperację z firmą Fantazy Wash w Krakowie, w zakresie konserwacji podwozi samochodowych. Jest to dla Sandshot kolejny etap specjalizacji w branży automotive. Odpowiadamy za całościowe przygotowanie powierzchni pod dalsze procesy, w tym również za wybór metody odpowiedniej do modelu pojazdu i rodzaju stosowanych później zabezpieczeń.

Dlaczego konserwacja podwozia jest ważna?

Konserwacja podwozia pojazdu, to zabieg który całościowo zabezpiecza dół pojazdu na wiele lat. Jest istotny w każdym rodzaju pojazdu: starym, nowym jak i w markach luksusowych.

Przede wszystkim podwozie narażone jest na uszkodzenia mechaniczne (np.: uderzenia kamieni, żwiru, przedmiotów na które możemy najechać na drodze niespodziewanie, takich jak części innych pojazdów, szkło, drewno i niestety również zwierzęta).

Drugim obszarem ryzyka są warunki pogodowe w tym woda, śnieg i błoto pośniegowe. Trzecim czynnikiem powodującym osłabienie podwozia jest chemia stosowana w utrzymaniu dróg. Wszystkie te zagrożenia prowadzą do powstawania ognisk korozji.

Kompleksowa usługa w Krakowie z gwarancją

Usługa konserwacji podwozia nie jest kłopotliwa dla klienta. Zarówno proces oczyszczania jak i zabezpieczania wykonywane są w sposób kompleksowy w jednym miejscu. Dbając o wysoką jakość procesy demontażu i oczyszczania są od siebie odseparowane i wykonywane w dedykowanych pomieszczeniach warsztatowych. Dodatkowym ułatwieniem jest dobry dojazd oraz lokalizacja w centrum Krakowa przy ulicy Głowackiego (vis a vis jednostki wojskowej).

Zapytania wstępne – prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 609-910-968

Szczegóły dojazdu znajdują się w linku poniżej:

https://goo.gl/maps/E9kKxYm4LtTpXC8T9

Plus Code: 3WJ4+4X Kraków

Cennik i warunki gwarancji:

Samochód mały od 1300 zł
Samochód średni od 1500 zł
Samochód duży od 1900 zł

Szczegóły w zakładce Oferta – Fantasy Wash

Wszelkie prawa zastrzeżone ©SANDSHOT / LASERSHOT Sp. z o.o. | Polityka prywatności